AQUASHİNE PLUS 3ML

AQUASHİNE PLUS 3ML
Ürünlerimiz
AQUASHİNE PLUS 3ML

Dünya estetik sanayi her gün artan talebi karşılamak için edinilen tecrübelere dayalı AR&GE eğilimindedir. Bunun sonucunda bilim adamlarının çabaları ile AQUASHİNE GOLD üretilmiştir. Anti - Aging tedavisinde kapsamlı bir çözüm sunmak amacıyla NEOGENESİS Şirketi bilimsel ve araştırma laboratuarında bilim adamları tarafından geliştirilmiştir. Ürünün özelliği hem rekonstrüktif hem gevşetici ajan özelliklerine sahip olmasıdır.

AQUASHİNE GOLD 15mg hyaluronik asit,7 peptid, 14 vitamin, 24 aminoasit, 8 mineral ve Quenzim A içeren, anti-aging etkiye sahip bir tür ışık dolgusudur. İçeriğindeki çapraz bağ içermeyen hyaluronik asit sayesinde cildi nemlendirir, peptid ve aminoasitler ile cildi yeniden yapılandırır. Yüz dışında boyun, dekolte bölgesi ve ellere de uygulanabilir. AQUASHİNE GOLD içeriğindeki peptid komplexleri sayesinde özellikle kış aylarında ciltte görülen matlık ve cansızlığın giderilmesini sağlar, hyaluronik asit de cildin kaybettiği nem oranını arttırır ve yüzde ışıltılı bir parlaklık ve canlılık oluşur.

 

 

İÇERİĞİ
15mg ÇAPRAZ BAĞSIZ HYALURONİK ASİT 
1000kDA ile 3000kDA kadar bir molekül ağırlına sahip HA. Supramoleküler şeklinde mevcuttur.

7 ADET BİOMİMETİK PEPTİD

Oligopeptit-34
Tamamı ile toksik olmayan Fibroblastlar ve Keratinositlerden oluşmaktadır. Doza bağlı olarak hücresel düzeyde foto hasarını ortadan kaldırır. Koyu lekeleri açar, cilt tonunu düzenler ve aydınlatır. Arbutin ve C vitamini ile karşılaştırıldığında Tirozinaz aktivitesinin güçlü inhibitörüdür. Güçlü Antioksidan etkilidir ve Melanozomlarının Ekzositozunu engeller. Ayrıca anti-inflamatuar etkiye sahiptir. Fibroblastların sentetik aktivitesini uyarır ve çoğaltır. Kolajen ve Fibronektin gibi sellular matrix proteinlerinin seviyelerini yükseltir.

Purilux Olgopeptt - 51
CG - Purilux her türlü cilt tipleri için toksik değildir. Renk açıcı etkisini hızlı gösterir ve uzun süre etkilidir. Tirozinaz aktivitesini bloke eder. Foto hasarı, Hiperpigmentasyon ve Senill etkisini tedavi eder. Ergenlik sivilce oluşumunu engeller. Melanin hücrelerini tedavi eder ve cilt tonunu eşitler.

CG-Boostrin Oligopeptit - 72
Hyaluronidase sentezini inhibe ederek, Hyaluronik asit yıkımını yavaşlatır. Dolgu malzemesinin dokuda daha uzun sürse kalmasını sağlar. Kırışıklık görünümü azaltır ve önler. Cilt hücrelerindeki sellular matrix bileşenlerinin sentezini arttırarak, mevcut kırışıklıkları azaltır.

Rejuline Decapeptide - 29
Fizyolojik ve doza bağlı olarak Fibroblastlar ve Keratinositleri uyarır. Aktif olarak yeni cilt hücrelerini üreterek çizgileri ve kırışıklıkları önler. İçerdiği büyüme faktörleri ile yara iyileştirme mekanizmasının çalışmasını hızlandırır. Kolajen ve Elastin sentezini uyararak cilt elastikiyetini güçlendirir.

CG-Liftin Oligopeptit - 62 
Doza bağlı olarak Nöromüsküler kavşaktak prenisaptik nöronlardan asetilkolin salımını bloke ederek , mimik kaslarının gevşemesini sağlar. Kas gerginliğini yumuşatarak kırışıklıkların görümünü engeller. Fibroblastlar proliferasyonu ve yeni KOLAJEN sentezi oranını geri getirir.
CG-Noverin Oligopeptit - 29 
Doza bağlı olarak Nöromüsküler kavşakta presinaptik nöronlardan asetilkolin salınımını bloke ederek, mimik kaslarının gevşemesini sağlar. Cilt hücrelerinin çoğaltıcı aktivitesini geri yükler.

CG-EDP3 Oligopeptit - 24 
Lokal Fibroblast hücre üretimini sağlar. Fizyolojik sınırlar içinde hücre proliferasyonunu arttırır. Fibroblastlar ve Keratinositler üreterek kırışıklıkları ve akne izlerini azaltır. Ayrıca Hyaluronik Asit ve Elastin gibi dermal matriks ana bileşenlerin sentezini uyarır. Ultraviyole ışınlarına karşı korur, hücre içinde güçlü bir antioksidan etkiye sahiptir. DNA yapısının istikrarını korur. Yara iyileştirme mekanizmasında önemli ölçüde yeniden epitelizasyonu hızlandırır, yaralı alana Keratinositlerin göç oranını arttırır. Pro-enflamatuar Sitokinlerin üretimini inhibe eder ve anti- enflamatuar etkisini arttırır. Epidermis rehidrasyonu ve yeterli yara iyileşmesi sürecinde Aquaporin-3 Keratinositlerin arttığı yapılan klinik çalışmalarda kanıtlanmıştır.
.

14 ADET VİTAMİN
Retinol, Pyridoxine, Tocopherol, Thiamine Nitrate, Biotin, Inositol, PABA, Riboflavin, Menadlone, Nlacinamide, Cyanocabalamin, Folic Acid, Calcium Pantothemate, Ascorbic Asid.

24 ADET AMİNO ASİT
Aminobutyric Acid, Aspartic Asid, Glutamic Acid, Alanine, Arginine, Asparagine, Glycine, Clycine, Glutamine, Isoleucine, Hydroxproline, Histidine, Mcthionine, Lcucine, Proline, Ornitne, Phenylalanine, Thrconine, Scrine, Valine, Taurine, Tryptophan, Tyrosine.

8 ADET MİNERAL ve QUENZİM-A
Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Potassium Chloride, Sodium Phospate, Th amine Dishosphati, Disodium Flavine Adenine, Dinucleotide, Nicotinamide Adenine Dinucleoride
Aquashine GOLD UYGULAMA ALANLARI

1. Cilt Gençleştirme Tedavileri 
• Cildin Derin Yapılanması 
• Yaşlanmaya Bağlı Kırışıklıklar 
• Periorbital Bölgedeki Dinamik Kırışıklıklar 
• Alın, Göz Çevresi, Kaş Arası ve Dudak Bölgelerindeki Dinamik ve Statik Kırışıklıklar 
• Yüz Hatlarını Düzeltme
2. Akne Skarları ve Ciltteki Diğer Skarlar
• Akne Sonrası Oluşan Atrofik Skarlar 
• Ameliyat Sonrası Oluşan Yara İzleri ve Skarlar 
• Dermabrazyon veya Abrazyon Tedavileri Öncesi Cildi Hazırlama 
3. Uzun Süreli Botulinum Toksin Etkisi Elde Etme Botulinum Toksine Bedensel veya Zihinsel Direnç Gösterme 
4. Cilt Aydınlatma ve Leke Oluşumunu Engelleme 
5. Göz altı Morlukları Göz altı Kırışıklıkları Mat, Soluk ve Yorgun Cilt Görünümü 
6. Cildin Nem Kaybı Cilt Sıkılaştırma 
7. Boyun ve Dekolte Estetiği Boyun Çizgileri Dekolte Kırışıklıkları 
8. El Rejuvenasyonu 
9. Koltuk altı ve Genital Bölge Beyazlatma

 

 

ÜRÜNÜN FORMULASYONU 5 ANA ALANA ODAKLI GELİŞTİRİLMİŞTİR

1. CİLTTEKİ KAS LİFLERİNİN VE MİMİK KASLARIN GEVŞEMESİ
Aquashine Gold formülasyonunda benzersiz biomimetic peptidler yeni klinik etkiye yol açar. Peptit kompleksi doğal asetilkolin mekanizmasını harekete geçirir. Kalsiyum iyonunun akışını inhibe eder ve içindeki reaksiyonlar zincirini değiştirerek nörronun uyarılmasına azaltır. Bir süre sonra dinamik kırışıklıklar azalır.

2. YENİLENME KONTROLÜ
Gelişmiş uyarıcı peptidler cilt hücrelerarası matriks rejenerasyonunu etkinleştirir ve cilt dokusu kalitesi artar.

3. MELANOGENESİS NORMALLEŞTİRME
Peptidler aydınlatma ve anti-inflamatuar düzeltme özelliği ile her çeşit hiperpigmentasyon olgusunun önlenmesi sağlar. Bu tekrarlanan klinik çalışmalarda kanıtlanmıştır.

4. CİLDİN YENİDEN CANLANDIRILMASI
1000kDa ile 3000kDa kadar bir molekül ağırlığına sahip Hiyalüronik Asit iki supramoleküler şekilde mevcuttur. Biri genel yapıyı ve diğeri retiküler yapıyı düzenler. Düşük molekül ağırlıklı Hiyalüronik Asit, cildin retiküler yapısına organize ve hızlı bir nemlendirme ve difüzyon sağlar. Yüksek moleküler ağırlıklı Hiyalüronik Asit cildin genel yapısında, peptidlerin de yardımı ile uzun vadeli birikim sağlar ve canlandırır.

5. DERİDE TÜM ANABOLİK VE KATABOLİK SÜREÇLERİN KONTROLÜ
Peptid olmayan maddeler Amino Asitler, Multivitaminler, Mineraller ve Koenzimler tarafından sağlanan cilt yenilemesi. Aquashine Gold daha fizyolojik ve etkili yeni bir formülasyondur.

Ürün 3ml Olup Güney Korede Üretilmektedir

 

  • https://www.antalyadolgubotoks.com/ #antalya #alanya #side#manavgat#ibradı#lipolax #yağeritici #vucutşekillendirme #doktor #klinik #estetisyen #antalyahastahane  #gençlikaşısı #biorevitalise #aquashineantalya
Copyright © 2022    Antalya Lara Side Manavgat Alanya Juvederm Teosyal Profhilo Jalupro Dolgu Botox Medikal Estetik Ürünler Akseki, Aksu, Alanya, Demre,Döşemealtı,Elmalı,Finike,Gazipaşa,Gündoğmuş,İbradı,Kaş,Kemer,Kepez,Konyaaltı,KorkuteliKumluca
Online : 1
Bugün Tekil : 79
Bugün Çoğul : 252
Dün Tekil : 47
Dün Çoğul : 148
Toplam Tekil : 31007
Toplam Çoğul : 65873