JALUPRO GENÇLİK AŞISI

JALUPRO GENÇLİK AŞISI
Ürünlerimiz
JALUPRO GENÇLİK AŞISI

JALUPRO® Gençlik Serumu

Jalupro® HMW, akıllıca bir amino asit kombinasyonu kullanılarak formüle edilmiş enjekte edilebilir bir çözümdür. Teknik olarak 'dermal biorevitalizer' olarak etiketlenen bu ürün, yaşlanan kırışıklıkların ve yara izlerinin neden olduğu cilt çöküntülerini ortadan kaldırır. Kırışıklık ve yara izlerinden kaynaklanan cilt kusurları ve çöküntülerinin tedavisinde kullanılabilen steril, yeniden emilebilir enjekte edilebilir bir solüsyondur.

Paket şunlardan oluşur:

  • Amper + Şırınga 1 x 1,5ml + 1 x 1,0ml

Jalupro® HMW'nin Faydaları:

  • Yara izlerini düzeltebilir
  • Alanlar: Yüz, boyun, dekolte, koltuk altı, eller, uyluk içleri, karın, diz bölgesi

Sonuç ne kadar sürer?

Sonuçlar ilk tedaviden anında alınır. Genelde sonuçlar 6 aya kadar sürer.

BU ÜRÜNÜN KÖKENİ AVRUPA TOPLULUĞUNDAN (EC) GELİR    

 

Jalupro® Gençlik Serumu cildinizin yaşlanma, güneşin zararlı etkileri, stres, ve kötü beslenme gibi nedenlerle kaybettiği nemi ve canlılığı geri kazandırmak için İsviçreli bilim adamları tarafından dizayn edilmiş bir cilt gençleştirme ürünüdür.

 

JALUPRO®'nun Faydaları Nelerdir?

 

Cildinizi Nemlendirir

İçeriğindeki hyalüronik asit cildinize ihtiyaç duyduğu nemi ve canlılığı geri kazandırır.

 

 

Daha Genç bir Görünüm Sağlar

Patentli aminoasit kombinasyonu kollajen sentezini için gerekli aminoasitleri uygun miktarlarda sunmaktadır. Artan kollajen sentezi kırışıklıkların görünümünde düzelme sağlar.

 

Canlı ve Parlak bir Cildiniz Olur

Cildinizdeki cansız görünümün en büyük nedeni cildinizin nemsiz kalmasıdır. Cildinize kaybettiği nemi geri vererek daha sağlıklı görünmesini sağlar.

 

Hızlı ve Etkili Sonuç Verir

Uygulama sonrasındaki haftadan itibaren kırışıklık ve sarkmalarda gözle görünür düzelme sağlar. Yüz, boyun, el ve dekolte bölgesi gibi zamanın etkilerinin kolay gözlemlendiği bölgelerde çok hızlı sonuç verir.

 

Uzun Süreli Etki Sağlar

İçeriğindeki çapraz bağsız hyalüronik asit cildin bağ dokusunu oluşturan fibroblast hücrelerinin sentezini tetikler. Böylece uzun vadede giderek artan etki sunar.

Jalupro YAPTIRANLAR,Jalupro fiyat,Jalupro,Jalupro mu H100 mu,Jalupro öncesi sonrası,Jalupro gözaltı,Jalupro Türkiye distribütörü,Jalupro etkisini Ne Zaman gösterir

  • https://www.antalyadolgubotoks.com/ #antalya #alanya #side#manavgat#ibradı#lipolax #yağeritici #vucutşekillendirme #doktor #klinik #estetisyen #antalyahastahane  #gençlikaşısı #biorevitalise #aquashineantalya #innea #aqua

Akseki, Aksu, Alanya, Demre,Döşemealtı,Elmalı,Finike,Gazipaşa,Gündoğmuş,İbradı,Kaş,Kemer,Kepez,Konyaaltı,KorkuteliKumluca,Manavgat, Muratpaşa, Serik,Lara İlçelerine Medikal Estetik Ürünler ,Antalya çene dolgusu fiyatları,1 tüp dolgu fiyatı,Göz altı ışık dolgusu Antalya fiyat,Hibrit dolgu Fiyatları,İdea dolgu fiyat,Saten dolgu fiyat,jalupro,Antalya botoks Kadınlar Kulübü,Antalya'da en iyi Botoks yapan doktor,antalya'da en iyi botoks yapan doktor,Antalya Botoks kampanya,Antalya dolgu,Dolgu botoks kampanyaları 2020,Antalya botoks yaptıranlar,Baby botox Antalya,gençlikaşısı,isviçre,italya,rusya

Copyright © 2022    Antalya Lara Side Manavgat Alanya Juvederm Teosyal Profhilo Jalupro Dolgu Botox Medikal Estetik Ürünler Akseki, Aksu, Alanya, Demre,Döşemealtı,Elmalı,Finike,Gazipaşa,Gündoğmuş,İbradı,Kaş,Kemer,Kepez,Konyaaltı,KorkuteliKumluca
Online : 2
Bugün Tekil : 80
Bugün Çoğul : 258
Dün Tekil : 47
Dün Çoğul : 148
Toplam Tekil : 31008
Toplam Çoğul : 65879