REVOLAX MEDİKAL ESTETİK ESTETİK DOLGU

REVOLAX MEDİKAL ESTETİK ESTETİK DOLGU
Ürünlerimiz
REVOLAX MEDİKAL ESTETİK ESTETİK DOLGU

REVOLAX DOLGU NEDIR?
REVOLAX | Etiketler: Dermal Dolgu, Revolax, Revolax Dolgu Maddeleri

REVOLAX, 2013 yılında Güney Kore'de geliştirilen hyalüronik asit (HA) dermal dolgu maddesidir. Aynı yıl KFDA onayını aldı ve piyasaya sürüldükten sonra kore estetik endüstrisinde hızla temel bir unsur haline geldi. 2017 yılında REVOLAX, Avrupa'da kullanım için sertifikalandığı anlamına gelen CE Class III sertifikasını aldıktan sonra İngiltere'ye geldi.

REVOLAX, uygun fiyata satılan premium bir ürün olmasıyla bilinir. REVOLAX kapsamlı bir şekilde test edilir ve pazar lideri rakipleriyle aynı yüksek kaliteyi korumak için ISO standartlarını karşılamak için çeşitli diyaliz prosedürlerinden geçer. Fox Group International, İngiltere ve Almanya için tek dağıtım haklarını elde etti ve şirket yönergelerine sadık kalıyor: Kalite, Uygun Fiyat ve Mutluluk. Revolax'ı doğrudan Güney Kore'deki üreticiden tedarik ederek, Fox Group International revolax'ı mümkün olan en düşük fiyata kendinize sunabilir.

REVOLAX, tüm ürün yelpazesinde en son dermal dolgu teknolojisini kullanır ve üç farklı ürün sunar: REVOLAX Fine, REVOLAX Deep ve REVOLAX Sub-Q.

Her ürün farklı bir viskozitedir, yani farklı uygulama alanları için uygundur. REVOLAX Fine, en düşük viskoziteye sahip dolgu maddesidir ve karga ayakları ve perioral çizgiler gibi yüzeysel, ince çizgiler için mükemmel bir seçimdir. 9 ila 12 ay arasında sürer. REVOLAX Deep en popüler üründür ve yüksek viskozitesi ve 12 ila 18 aylık süre nedeniyle dudak dolguları için sıklıkla kullanılır. Derin kırışıklıklar ve yüz büyütmeler için de uygundur. En kalın ürün REVOLAX Sub-Q'dur. Bu dolgu maddesi esas olarak belirgin yüz büyütme ve deri altı implantları için kullanılır. 12 ila 18 ay sürebilir.

 

Her üç ürün de biyolojik olarak parçalanabilir, hayvansal olmayan ve en yüksek kalitededir. Oluşan hyalüronik asit çok konsantredir ve herhangi bir BDDE kalıntısı olmadan en yüksek saflığa süzülür. REVOLAX formülü% 100 yüksek çapraz bağlantılıdır ve bu nedenle parçalanmadan önce vücutta uzun süre dayanır. Eklenen Lidokrin, prosedürü müşteri için mümkün olduğunca konforlu hale getirecek ve rahat bir piston basıncına sahip önceden doldurulmuş şırınna ile çalışmayı kolaylaştırır.

Copyright © 2022    Antalya Lara Side Manavgat Alanya Juvederm Teosyal Profhilo Jalupro Dolgu Botox Medikal Estetik Ürünler Akseki, Aksu, Alanya, Demre,Döşemealtı,Elmalı,Finike,Gazipaşa,Gündoğmuş,İbradı,Kaş,Kemer,Kepez,Konyaaltı,KorkuteliKumluca
Online : 1
Bugün Tekil : 24
Bugün Çoğul : 48
Dün Tekil : 119
Dün Çoğul : 238
Toplam Tekil : 17920
Toplam Çoğul : 36316