TEOSYAL PURE SENSE GLOBAL ACTİON

TEOSYAL PURE SENSE GLOBAL ACTİON
Ürünlerimiz
TEOSYAL PURE SENSE GLOBAL ACTİON

Teosyal Puresense Global Action

Hayvansal olmayan hyalüronik aside dayanan steril, şeffaf, pirojen içermeyen, çapraz bağlı ve viskoelastik bir jeldir ve anestezik özellikleri nedeniyle ağırlıkça% 0.3 lidol hidroklorür içerir.

Paket şunları içerir:

2 x 1ml önceden doldurulmuş şırınna; 2x 30G 1/2 " steril iğne

Kompozisyon

Çapraz bağlı hyaluronik asit 25 mg

Lidokrin hidroklorür 3 mg

Fosfat tampon pH 7.3 q.s.p. 1 ml

Endikasyon -ları

Yaşlanan cildin yapısını değiştirmek: hacmi geri yüklemek, boşlukları ve kırışıklıkları doldurmak, uygun hidrasyonunu geri yüklemek.
Yara izlerinin neden olduğu boşlukları doldurmak, lipoatrofi nedeniyle kaybedilen hacmi geri yüklemek.

Eylem

Teosyal PureSense Global Action, düzeltmek istediğimiz yerdeki dermislere yüzeysel olarak enjekte edilir. Sonuç olarak kırışıklıkları dolduran belli bir hacim elde edilir. Teosyal® PureSense Global Action biyobozunur ve yavaşça emilir. En uygun düzeltme sonucunu elde etmek için, kırışıklıkların derinliğine bağlı olarak, bazen iki tedavi gerekmesine rağmen, genellikle bir tedavi gereklidir. Periyodik olarak gerçekleştirilen ek rötuş seansları, istenen düzeltme sonucunun korunmasına yardımcı olacaktır. Enjeksiyon rahatsızlığı kişiden kişiye değişebilir ve tedavi edilecek bölgeye ve enjeksiyon tekniğine bağlıdır.

Copyright © 2022    Antalya Lara Side Manavgat Alanya Juvederm Teosyal Profhilo Jalupro Dolgu Botox Medikal Estetik Ürünler Akseki, Aksu, Alanya, Demre,Döşemealtı,Elmalı,Finike,Gazipaşa,Gündoğmuş,İbradı,Kaş,Kemer,Kepez,Konyaaltı,KorkuteliKumluca
Online : 2
Bugün Tekil : 27
Bugün Çoğul : 58
Dün Tekil : 119
Dün Çoğul : 238
Toplam Tekil : 17923
Toplam Çoğul : 36326