DR.FİLL PLUS HYALURANİC ACİD DOLGU

DR.FİLL PLUS HYALURANİC ACİD DOLGU
Ürünlerimiz
DR.FİLL PLUS HYALURANİC ACİD DOLGU

Dr.Fill Dolguları mükemmel kalite ve daha da mükemmel bir değer sunan dört yeni nesil Hyaluronik Asit dolgu enjeksiyonundan oluşur. Her biri, perioral ve periorbital çizgiler ve endişe çizgileri gibi sığ kırışıklıkların hızlı bir şekilde düzeltilmesinden orta ve derin kıvrımlara (nazolabial kıvrımlar) ve göz torbalarına kadar farklı sorunlarla başa çıkmak için tasarlanmıştır. Bu güvenilir yaşlanma karşıtı cilt dolgu maddeleri, yüz hatlarını başarıyla yeniden şekillendiren ve geliştiren ve cildi yumuşatan tedavi edilen bölgelere doğal görünümlü hacim ekleyerek bunu mümkün kılabilir. Aynı hacimlendirici etki, bu ürünlerin minimal invaziv yüz büyütme prosedürlerinin (dudaklar, burun, yanaklar ve çene)uzun bir listesi için de kullanılabilmesinin nedenidir.

Bu olağanüstü ürünlerin benzersiz HA tabanlı formülü cildin düzgün nemlendirilmesine yardımcı olur ve hatta cilt hücrelerini Elastin ve Kollajen üretimini artıran bir yenilenme sürecinden geçmesi için uyarır. Genoss ayrıca monofazik blob yapısı teknolojisini, bu mucize cilt gençleştirici çözümlerin üretimi için, hastaları dayanıklı, dengeli sonuçlar ve genel tedaviyi daha etkili hale getiren ve enjeksiyon prosedürü sırasında ağrıyı önemli ölçüde en aza indiren tutarlı ve istikrarlı bir enjeksiyon sağlamak için bir çabayla (çok başarılı bir çözüm) kullanmıştır.

Copyright © 2022    Antalya Lara Side Manavgat Alanya Juvederm Teosyal Profhilo Jalupro Dolgu Botox Medikal Estetik Ürünler Akseki, Aksu, Alanya, Demre,Döşemealtı,Elmalı,Finike,Gazipaşa,Gündoğmuş,İbradı,Kaş,Kemer,Kepez,Konyaaltı,KorkuteliKumluca
Online : 1
Bugün Tekil : 29
Bugün Çoğul : 72
Dün Tekil : 119
Dün Çoğul : 238
Toplam Tekil : 17925
Toplam Çoğul : 36340