LAENNEC KÖK HÜCRE

LAENNEC KÖK HÜCRE
Ürünlerimiz
LAENNEC KÖK HÜCRE

Laennec (1x2ml)

Japonya, yenilikçi teknolojilerin beşiği ve tıp alanında dünya liderlerinden biridir. Japonya'da modern "gençlik iksiri" Laennec icat edildi - sadece gençleştirici organizmayı hedeflemekle kalmayıp, aynı zamanda vücudun hücrelerinin ömrünü neredeyse 20 yıl uzatan bir ilaç!
İlaç Japan Bio Products Co, Ltd (JBP) tarafından üretilmektedir ve yakın zamana kadar Laennec sadece iç pazar için mevcuttu. Laennek'in kontrolü, denetimi ve üretimi desteklemesi devlet tarafından gerçekleştirilir - Japon plasental rehabilitasyon programı ve ilacın güvenliğini doğrudan garanti eden tıp departmanı. Laennek, 1956'dan beri Japonya ulusu için ulusal sağlık programını kullanıyor.
Eşsiz temizlik ve üretim sistemi Laennec (Laennec)

Doğu felsefesi ile yenilikçi teknolojilerin kesişme noktası sayesinde gençliğin geri dönüş hayalleri gerçeğe dönüştü. Plasnta, maksimum miktarda faydalı madde ile donatılmış kesinlikle benzersiz bir organdır. Yetişkin bir organizmada, yoğun yenilenmelerinin gerçekleştiği ve vücudun koruyucu sistemlerinin geliştirildiği uyku hücrelerini "uyandırabilir".
Laennec plaseta yüksek kalite koşullarını karşılamalıdır, bu nedenle bağışçılar ve plasetanın kendisi, bu yönlerin birkaç aşaması

ve testinden oluşan titiz bir seçim sürecine tabi tutulur: 1. Kadının sağlığı. Bir kadın, bulaşıcı, zührevi ve diğer hastalıkları dışlayan bir dizi teste tabi tutar. Uzmanlar, doğumdan önce ve doğumdan birkaç yıl sonra sağlığını izler. Anne, materyal yazılı izninin toplanmasına izin verir.
2. Doğum iyi gitmelidir. Sadece başarılı teslimattan elde edilen malzeme üretime kabul edilir.
3. Çocuk olgun, arzu edilen ve sağlıklı olmalıdır.
Plastantanın temizlenmesi çok aşamalı bir moleküler fraksiyonasyondur - onu tüm proteinlerden, kök hücrelerden ve hormonlardan ortadan kaldıran benzersiz bir teknolojidir. Sonuç, biyolojik yapısının korunması ve yüksek konsantrasyonda yararlı maddeler nedeniyle ürünlerin yüksek güvenliği ve etkinliğidir.
Filler Shop'ta Laennec'in fiyatının ne olduğunu öğrenmek için fiyat listesine göz atın veya sitede listelenen telefonlardaki yöneticilerle iletişime geçin.
İnanılmaz kompozisyon Laennec (Laennec)

- çarpıcı bir sonuç

2 ml preparat içerir: • 112 mg insan plaseta hidrolizat

• enjeksiyon

için su • pH düzeltici

Laennec'in cildi tekrar genç ve gergin hale getirebileceği kadar etkili ve travmatik olmayan çok az ilaç olabilir. Vücutta yenilenme süreçlerinin başlatılması, gerekli tüm besinleri içeren plasendan elde edilen özlerin zengin bileşiminden kaynaklanmaktadır.
Preparat 36 büyüme faktörü içerir: fibroblastlar, sinirler, koloniler, hepatositler, vasküler endotel, epidermal, insülin benzeri ve dönüşüm (HGF, NGF, EGF, FGF, CSF, IGF, TGF, VEGF). Ek olarak, interleukins Laennec'te temsil edilir, 1-6, 8, 10, 12 kompleksi ile temsil edilir. Tüm bu bileşenler sağlıklı hücreleri bölerek ve büyüterek kollajen ve elastin sentezini geliştirir.
Vücudun savunmasını güçlendirmek için ve suda çözünen sitokinlerin Laennec kompleksinde anti-enflamatuar süreçler sorumludur.
18 parça miktarındaki düşük moleküler ağırlıklı amino asitler ve proteinler, antioksidanlar, lepidler, proteinler, bir grup nükleozid ve nükleotid, mukopolisakkaritler, enzimler - tüm bu bileşenlerin sinerjisi hücresel metabolizmanın durumunu olumlu yönde etkiler, vücudu gençleştirmede çalışacak şekilde programlayarak hücreleri serbest radikallerden korurlar.
Preparat ayrıca gerekli olan 40'tan fazla mikro

ve makro element

içerir: • fosfor, •

kükürt,• sodyum, • magnezyum, • kalsiyum, • potasyum, • çinko, • brom, •

demir •

manganez, • selenyum,

• krom,

• bakır,

• bor • kobalt, • B grubu vitaminleri (1-3, 6), PP, D, C,

E. Aktif bileşenlerin düşük moleküler ağırlığı nedeniyle, hidrolizatın optimal farmakokinetiği sağlanır.
Kullanım yöntemleri ve Laennec (Laennec)

Laennec tedavisinin etkisi çok yönlüdür: ilacın güvenliği ve bileşimi sayesinde çiçekli bir görünüme geri dönmek ve vücuda içeriden kaliteli destek sağlamak mümkündür.
Kozmetolojide Laennec, hem genç ciltler hem de solgunluk için çeşitli estetik sorunları çözmek için kullanılır.

Laennec, anti-yaş tedavisinde kozmetologlar arasında son derece popülerdir: cilt turgorunu geliştirir, sarkıklığını ortadan kaldırır, elastikiyeti ve sıkılığı arttırır. İlaç yoğun kırışıklıkları azaltır, pigmentasyon ile savaşır, akne ve akne tedavi eder. Laennec, atopik dermatit, kronik bulaşıcı olmayan cilt hastalıkları ve uçkların tedavisinde kullanılır.
Vücudun tamamen gençleştirilmesi için, damlalıkların bir kursu gerçekleştirilir. Laennec, "büyük şehir" sendromunun etkilerini ortadan kaldırır: uykusuzluk, stres, yorgunluk, uyuşturucu ve alkol zehirlenmesini ortadan kaldırır. İlaç bağışıklığı iyileştirir, karaciğere ve kalbe güçlü destek sağlar, insülin üretimi, kan biyokimyası üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir, kan dolaşımını, işitmeyi, görme ve hafızayı iyileştirir.
İlacı üç şekilde

girin: 1. kas içi enjeksiyonlar 21 gün boyunca tasarlanmıştır, her gün 4 ml'lik bir kursla gerçekleştirilir;
2. intravenöz yöntem haftada iki kez 8-10 ml'lik 10 infüzyon kursu sağlar;
3. İlaç, fizyoterapi cihazları yardımıyla mezoterapi yöntemi ile uygulanır. Yüz germe işlemi 0.1-0.5 mm'lik bir kasın girmesiyle enjeksiyon ile gerçekleştirilir.

Hücre yenileme işlemi ilk işlemden sonra başlar.
Laennec bağımlılık yapmaz.
Laennec'i uygun bir fiyata satın almak ve vücudu birkaç yıl gençleştirmek için Filler Shop kozmetik ürünleri mağazasının yöneticileriyle iletişime geçin.
Önlemler ve Kontrendikasyonlar Laennec (Laennec)

Laennec enjeksiyonları ağrısız, hipoalerjenik ve kolayca tolere edilir. Nadir yan etkiler kızarıklık, kaşıntı ile karakterizedir. Enjeksiyon yerinde hafif ağrı ve uyuşma mümkündür. İlaç hamilelik ve emzirme döneminde uygulama için kontrendikedir, Laennec çocuklar ve ilacın bileşenlerine bireysel hoşgörüsüzlüğü olan insanlar ve ilaçlara çok değerli alerjileri olan insanlar için kullanılamaz.


Şartname Üreticisi: Japan Bio Products Co., Ltd. (JBPCo., Ltd.),

JaponyaBırakma formu: 1 şişe x 2 ml Ekipman: • İlaçla ampul - 1 adet

• Ambalajda - 10 adet

Son kullanma tarihi - üretim tarihinden itibaren 3 yıl.
Buzdolabında, 18-25 ° C sıcaklıkta saklayın, güneş ışığından koruyun.
İlacın kontrendikasyonları vardır, bir uzmana danışmak gerekir.

Copyright © 2022    Antalya Lara Side Manavgat Alanya Juvederm Teosyal Profhilo Jalupro Dolgu Botox Medikal Estetik Ürünler Akseki, Aksu, Alanya, Demre,Döşemealtı,Elmalı,Finike,Gazipaşa,Gündoğmuş,İbradı,Kaş,Kemer,Kepez,Konyaaltı,KorkuteliKumluca
Online : 2
Bugün Tekil : 27
Bugün Çoğul : 59
Dün Tekil : 119
Dün Çoğul : 238
Toplam Tekil : 17923
Toplam Çoğul : 36327