PROFHiLO GENÇLİK AŞISI

PROFHiLO GENÇLİK AŞISI
Ürünlerimiz
PROFHiLO GENÇLİK AŞISI

AÇIKLAMA;

Profhilo® H + L, sadece çizgileri ve kırışıklıkları doldurmak için değil, cildin yeniden şekillenmesi ve cilt gevşekliğinin tedavisi için tasarlanmış, stabilize hyaluronik asit (HA) bazlı bir üründür. Profhilo® H + L, yüzün malar ve submalar alanları gibi cilt gevşekliğinden etkilenen bölgelerde kullanılmalıdır. Profhilo® H + L, dermal hücreleri besler ve cildin sıkılığını geri kazandırır. Profhilo® H + L, zorlu alanlarda bile doku kalitesini önemli ölçüde iyileştirir ve diğer estetik tedavileri ve dermal dolgu prosedürlerini tamamlar.

Paket şunlardan oluşur:

  • 1 x 2ml şırınga

Profhilo'nun Faydaları:

  • Doku kalitesinde iyileşme
  • Cilt yeniden şekillenmesi
  • Cilt gevşekliğinin tedavisi
  • Cildin sıkılığını geri kazanın 

Sonuçlar ilk tedaviden anında alınır. Genel olarak, sonuçlar, yaş ve yaşam tarzı gibi bireysel cilt tipi faktörlerine bağlı olarak 6 ila 9 ay arasında ve hatta bir yıla kadar sürecektir.

BU ÜRÜNÜN KÖKENİ AVRUPA TOPLULUĞUNDAN (EU) GELİR    

Profhilo 5 Nokta Tekniği Nasıl Uygulanır?

Profhilo 5 Nokta Tekniği
Profhilo 5 Nokta Tekniği Nedir?
Profhilo, NAHYCO HYBRID TECHNOLOGY ile tasarlanan patentli, FDA ve Avrupa Standartlarına uyumlu ULTRASAF Hyalüranik asit içeren çapraz bağlanan kimyasal maddeler eklenmeden üretilmiş dolgudur. Bu dolgu maddesinin yüzün her iki yanısıra bulunan 5 BAP (Bio Estetik Noktalar) noktasına enjekte edilmesi prosedürüdir.

5 Nokta Tekniği Hangi Amaçla Kullanılmaktadır?
Profhilo 5 Nokta Tekniği ile ciltte doğal olarak bulunan hyalüronik asit seviyesini yükselterek bilhassa yüzde bulunan kırışıklık ve yaşlanma belirtilerini yok ederek ciltte tekrar modelleme ve esneklik kazandırmak amacı ile kullanılmaktadır.

Uygulama Esnasında Ağrı/Acı Hissedilirmi?
Profhilo, özel olarak tasarlanmış bir enjeksiyon yöntemi ile ağrıyı, uygulama süresini ve toplam tedavi süresini azaltır. Dolayısıyla uygulama esnasında ağrı acı hissi minimuma indirilmiş olur.

5 Nokta Tekniğinin Avantajları nelerdir?
Hastalar tarafından tercih edilme nedeni:

Azaltılmış tedavi seans sayısı,
Azaltılmış enjeksiyon yeri  ve sayısı,
Kısa süren uygulama olması,
Sonuçların yalnızca 2 seanstan sonra görülebiliyor olmasıdır.

Profhilo Nedir?
Enjekte edildikleri yerde kaldırma ve hacim sağlamak için tasarlanan geleneksel dermal dolgu maddelerinin aksine Profhilo, cildin alt katmanlarına yayılarak ince çizgileri ve kırışıklıkları yumuşatmaya yardım eder, cilde sıkılık ve hacim kazandırır, cilt tonunu iyileştirerek daha sağlıklı bir cilde sahip olmanıza imkân sağlar.

Özellikle yaş alma belirtilerinin yoğun olarak görüldüğü yüz, boyun, eller ve kollar gibi bölgelerde dokuların tekrar modellenmesi ve cilt esnekliğinin artırılması amacıyla tasarlanan yeni nesil cilt gençleştirme uygulaması Profhilo™️ ile anında güncellenmiş yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Piyasadaki en yüksek Hyalüronik Asit konsantrasyonlarından biriyle, yalnızca cildi güçlendirmek ve nemlendirmekle kalmaz, bunun yanı sıra yaşlanan ve sarkan dokuyu da tekrar biçimlendirir.

Profhilo, tek başına bir tedavi olarak ya da Doktorunuz tarafından makul görülen diğer estetik tedavilerle kombinasyon durumunda kusursuz sonuçlar verir.

1 ay Aralıkla toplamda 2 uygulama biçiminde yapılan Profhilo™️ uygulaması özel “5 Nokta Uygulaması” vasıtası ile cildin yaşlı ve gevşek yerlerine odaklanmaya imkân sağlayabiliyor.

 

Copyright © 2022    Antalya Lara Side Manavgat Alanya Juvederm Teosyal Profhilo Jalupro Dolgu Botox Medikal Estetik Ürünler Akseki, Aksu, Alanya, Demre,Döşemealtı,Elmalı,Finike,Gazipaşa,Gündoğmuş,İbradı,Kaş,Kemer,Kepez,Konyaaltı,KorkuteliKumluca
Online : 4
Bugün Tekil : 78
Bugün Çoğul : 210
Dün Tekil : 47
Dün Çoğul : 148
Toplam Tekil : 31006
Toplam Çoğul : 65831