RESTYLANE SKİN VİTAL LİGHT 1X1ML

RESTYLANE SKİN VİTAL LİGHT 1X1ML
Ürünlerimiz
RESTYLANE SKİN VİTAL LİGHT 1X1ML

Açıklama

Restylane Skinboosters Vital Light (1x1ml) 

Restylane Skinboosters Vital Light, Sağlıklı cilt üretimi, kaç yaşında olursa olsun herkes için bir lüks olmalıdır. Restylane Vital Light ile cildin derin katmanlarında optimum hidrasyon seviyeleri elde edilebilir. Bu devrim niteliğindeki formül, cildi daha genç ve kırışıksız hale getirmek için cildin esnekliğini ve iç ışıltısını artırır.

Restylane Vital Light'ın faydaları nelerdir?

Restylane Enjektör kalemiyle uygulanan Vital Light, en ideal şekilde tasarlanmış sonuçları vermek için cildin geniş yüzey alanlarına mükemmel hacim uygulaması sağlar.

Enjektör, iğnenin tam olarak doğru derinlikte olması gereken yere tam olarak girmesini sağlamak için sabit el tedavisi için ergonomik bir kavrama sunar.

Restylane Vital Light neler sunabilir?

  • Özellikle nemlendirme ve dolgunluktan yoksun olan hassas ciltler için bakım.
  • Üst yüz ve boyun bölgesini tedavi etmek
  • Nemlendirici dudaklar kırışıklıkları ve kuruluğu giderir.

Restylane Vital Light'ın etkileri ne kadar sürecek?

Önerilen tedavi kursu, her biri her 3 haftada bir uygulanan 4 veya daha fazla enjeksiyondur. Etkiler, bireylerin yaşam tarzına ve yaşına bağlı olarak genellikle 9 ay kadar sürer.

Jel vücut içinde biyolojik olarak parçalanabilir ve kalıcı değildir, bu nedenle daha uzun süreli sonuçlar için daha fazla tedavide yeniden uygulama gereklidir. Gerekirse, genellikle yılda 2'ye kadar olmak üzere, pratisyen hekim tarafından başka tedaviler de verilebilir.

NASHA veya hayvansal stabilize olmayan Hyaluronik Asit nedir?

Hyaluronik asit (HA), insan vücudunda bulunan doğal bir maddedir. Temel özellikleri dolgunluk eklerken cildi nemli tutmaktır. HA, metabolizma sırasında vücutta doğal olarak parçalanır ve daha sonra değiştirilir. Bununla birlikte, yaşlandıkça ve metabolizmamız yavaşladığından, HA'nın değiştirilmesi daha az sıklıkta olur ve bu da ciltte daha az hidratlanmış cilt ve daha az hacim sağlar.

HA, kendi ağırlığının 1000 katı su emmek için eşsiz özel doğal güce sahiptir. 

Copyright © 2022    Antalya Lara Side Manavgat Alanya Juvederm Teosyal Profhilo Jalupro Dolgu Botox Medikal Estetik Ürünler Akseki, Aksu, Alanya, Demre,Döşemealtı,Elmalı,Finike,Gazipaşa,Gündoğmuş,İbradı,Kaş,Kemer,Kepez,Konyaaltı,KorkuteliKumluca
Online : 2
Bugün Tekil : 78
Bugün Çoğul : 219
Dün Tekil : 47
Dün Çoğul : 148
Toplam Tekil : 31006
Toplam Çoğul : 65840