DERMAHEAL HL SAÇ MEZOTERAPİ ÜRÜNÜ

DERMAHEAL HL SAÇ MEZOTERAPİ ÜRÜNÜ
Ürünlerimiz
DERMAHEAL HL SAÇ MEZOTERAPİ ÜRÜNÜ

AÇIKLAMA
Dermaheal HL, saç büyümesini teşvik etmek ve saç dökülmesini durdurmak için etkili bir saç dökülmesini önleyici Mezoterapi tedavisidir. Ameliyatsız prosedür saç derisindeki kan dolaşımını hızlandırır ve saç köklerini canlandırırken saçı ve saç derisinin durumunu besler. Dermaheal HL çözümü, faydalı amino asitler, vitaminler ve biyomimetik peptit kompleksi dahil olmak üzere 56 aktif bileşenin bir kombinasyonunu içerir. Bileşim biyolojik olarak uyumludur ve saç büyümesini doğal bir şekilde uyarır.

Dermaheal HL, saçların uzamasını sağlar ve hem erkek hem de kadınlarda saçın daha kalın, daha dolgun ve daha sağlıklı görünmesini sağlar.

Paket şunlardan oluşur:

10 şişe x 5ml
 
Aktif içerik:

Dekapeptid-4 (CG-IDP2)
Asetil Dekapeptit-3 (Rejuline)
Oligopeptid-41 (CG-Keramin1)
Bakır Tripeptid-1
13 Vitamin, 24 Amino Asit, 5 Mineral
4 Koenzim, 4 Nükleik Asit, 2 İndirgeyici Ajan
 
Dermaheal HL'nin Faydaları:

Saç ve saç derisinin durumunu iyileştirir
Saç büyümesini teşvik edin ve saç dökülmesini durdurun
Daha kalın ve sağlıklı görünen saçları ortaya çıkarır
 
Ürün nasıl kullanılır:

Dermaheal HL uygulaması, enjeksiyon  tedavisi sırasında herhangi bir rahatsızlık veya ağrıya neden olmaz. Standart tedavi toplamda 5 seanslık bir  haftada 1-2 uygulamadan oluşur. Tedavi başına bir flakon kullanın.

Copyright © 2022    Antalya Lara Side Manavgat Alanya Juvederm Teosyal Profhilo Jalupro Dolgu Botox Medikal Estetik Ürünler Akseki, Aksu, Alanya, Demre,Döşemealtı,Elmalı,Finike,Gazipaşa,Gündoğmuş,İbradı,Kaş,Kemer,Kepez,Konyaaltı,KorkuteliKumluca
Online : 2
Bugün Tekil : 78
Bugün Çoğul : 220
Dün Tekil : 47
Dün Çoğul : 148
Toplam Tekil : 31006
Toplam Çoğul : 65841