REVOFiL 10ML HYALURANiC ACiD DOLGU

REVOFiL 10ML HYALURANiC ACiD DOLGU
Ürünlerimiz
REVOFiL 10ML HYALURANiC ACiD DOLGU

 

İlk dermal dolgunun Mucidi olan Revofil Medikal Estetik alanında lider olmuştur!
Revofil, yaşlılık belirtisini göstermeye başlayan ciltlerin remodelasyonu için biomimetik peptitler içeren ilk dermal dolgudur. Revofil, tamamıyla yüz ve doku remodelasyonu için geliştirilmiştır.

Revofil, içerdiği biyomimetik peptit teknolojisi ve çapraz bağlı HA kombinasyonları vasıtası ile hem bifazik hem de monofazik karakterleri bir arada sergiler. Revofil, türevlerine göre daha yüksek serbest hyaluronic asit konsantrasyonu içerir.

Kalıcılık Süresi: 10-12 Aydır.
Endojen Hiyalüronidaz’ın güçlü bir biçimde inhibe edilmesi jelin dokuda kalış süresini arttırır. Revofil, dokunun sıkılığını ve liftingini arttıran endojen, kolojen ve hyaluronic asit regulasyonunu yükseltir.

Genel bir değerlendirmeyle, biomimetik peptit teknolojisi daha yüksek vizkozite ve elatisite imkânı sağlar. Yapılan biçimlendirmenin emsallerinden daha uzun süre kalmasını sağlayan arttırılmış jel kararlılıksine rağmen uygulama rahat geçer ve basit uygulanır.

Özelliklerinden bahsedecek olursak;
1. Doğal tasarıma sahip ekstrem sıkılaştırıcı ve kırışıklık önleyici etkisi vardır.
Revofil, basit uygulanabilir enjeksiyon ve minimal düzeyde iz bırakma özelliğini sunantir. Yeni tasarlanan aktif bileşenlerle REVOFIL kırışıkları azaltır, doğal ve çekici görünmenizi sağlar.

2. Peptit içeriğiyle piyasadaki en güvenilir HA dermal dolgular arasında bulunan yüksek kaliteli bir üründür.
Yüksek kaliteli hyaluronic asit ve biyomimetik peptitler güvenilir, vücutta biyolojik olarak çözünen ve yan etki oluşturmayan bileşiklerdir. Bu özellikleriyle cerrahi müdahele gerektirmeksizin, minimal düzeyde invazyonla (ameliyatsız) biçimlendirme ve canlandırma imkânı verir.

3. Klinik çalışmalarla kanıtlanmış, etkisi hemen gözlemlenebilen kusursuz estetik sonuçlar sunar.
Fonksiyonel peptitler vasıtası ile REVOFIL insan fibroblastlarında bulunan endojen kolajenin regulasyonuna ve hyaluronic asit sentezine katkı sağlar ve hyaluronic asit yıkımına yol açan enzimlerin etkisini azaltır.

HAkseki, Aksu, Alanya, Demre,Döşemealtı,Elmalı,Finike,Gazipaşa,Gündoğmuş,İbradı,Kaş,Kemer,Kepez,Konyaaltı,KorkuteliKumluca,Manavgat, Muratpaşa, Serik,Lara  Medikal Estetik Ürünler ,Antalya çene dolgusu fiyatları,dysport500,Göz altı ışık dolgusu Antalya fiyat,Dysport Fiyatları,İdea dolgu fiyat,Saten dolgu fiyat,jalupro,Antalya botoks Kadınlar Kulübü,Antalya'da en iyi Botoks yapan doktor,antalya'da en iyi dysport botoks yapan doktor,Antalya Botoks kampanya,Antalyadysport,Dolgu botoks kampanyaları 2021,Antalya botoks yaptıranlar,Baby botox dysport,REVOFİL,hyaluranic acid Antalya,gençlikaşısı,isviçre,italya,rusya,doktorteknik,hastahane,Akseki, Aksu, Alanya, Demre,Döşemealtı,Elmalı,Finike,Gazipaşa,Gündoğmuş,İbradı,Kaş,Kemer,Kepez,Konyaaltı,KorkuteliKumluca,Manavgat, Muratpaşa, Serik,Lara

Copyright © 2022    Antalya Lara Side Manavgat Alanya Juvederm Teosyal Profhilo Jalupro Dolgu Botox Medikal Estetik Ürünler Akseki, Aksu, Alanya, Demre,Döşemealtı,Elmalı,Finike,Gazipaşa,Gündoğmuş,İbradı,Kaş,Kemer,Kepez,Konyaaltı,KorkuteliKumluca
Online : 1
Bugün Tekil : 78
Bugün Çoğul : 231
Dün Tekil : 47
Dün Çoğul : 148
Toplam Tekil : 31006
Toplam Çoğul : 65852