DERMAHEAL DARK CiRCLE GÖZ ALTI MORLUK, TORBALARI YOK EDiCi ÜRÜN

DERMAHEAL DARK CiRCLE GÖZ ALTI MORLUK, TORBALARI YOK EDiCi ÜRÜN
Ürünlerimiz
DERMAHEAL DARK CiRCLE GÖZ ALTI MORLUK, TORBALARI YOK EDiCi ÜRÜN

DERMAHEAL DARK CiRCLE 1.5ML
Dermaheal Koyu Halka torbalanma Çözümü

Göz altindaki cildi aydinlatir ve nemlendirir.
Koyu halkalari ve yorgunluk belirtilerini azaltmak - taze ve parlak bir görünüm efekti vermek
Kolajen ve elastin sentezini artirarak cilt yogunlugunu artirir
Melanin sentezini azaltir, asiri renklendirici birikmesini ve böylece gözlerin altinda gölge olusumunu önler.
UYGULAMA: Haftada 1 seans 1 seans için 1 flakon

*RAF ÖMRÜ: Üretimden itibaren 2 yil

*Buzdolabinda 15 gün boyunca stabildir

Oligopeptid-34 (CG-TGP2): Cildi aydinlatici ve aydinlatici, günesten koruyucu, yaslanma karsiti aktif olarak islev görür. Esit cilt tonu saglayan, foto yaslanma ve yaslilik lekelerini önleyen çift katmanli kapsüllenmis biyomimetik bir peptiddir. Melanosit hücre hattinda melanin sentezini önemli ölçüde inhibe eder. Cilt bakimi ve günes bakim formülasyonlarinda kullanilir.

Oligopeptid-24 (CG-EDP3): Kirisiklik karsiti, cilt kaldirma ve sikilastirici bir madde olarak islev görür. Aktif olarak yeni cilt hücreleri olusturarak çizgileri ve kirisikliklari azaltan ve önleyen çift katmanli bir kapsüllenmis biyomimetik peptiddir. Canlilik ve enerji ile dolup tasan cilt tonunu güçlendirir ve yeni cilt hücresi olusturarak ciltteki yara izlerini en aza indirir. Hücre büyümesi ve göçü, hücre canliligi, hücre disi matris ekspresyonunun yukari regülasyonunu sergiler. Cilt bakim ürünlerinde kullanilir.

Decapeptide-4 (CG-sDP2): Kirisiklik önleyici, cilt kaldirma ve saç uzamasini tesvik eden bir aktiftir. Kollajen ve elastin sentezini indükleyerek cilt elastikiyetini güçlendiren çift katmanli bir kapsüllenmis biyomimetik peptiddir. Normal cilt büyümesi, iyilesme ve yara onariminda rol oynar. Aktif olarak yeni cilt hücreleri olusturarak çizgileri ve kirisikliklari azaltir ve önler. Cilt bakim  ürünleriyle beraber kullanılabilir.

Copyright © 2022    Antalya Lara Side Manavgat Alanya Juvederm Teosyal Profhilo Jalupro Dolgu Botox Medikal Estetik Ürünler Akseki, Aksu, Alanya, Demre,Döşemealtı,Elmalı,Finike,Gazipaşa,Gündoğmuş,İbradı,Kaş,Kemer,Kepez,Konyaaltı,KorkuteliKumluca
Online : 2
Bugün Tekil : 79
Bugün Çoğul : 245
Dün Tekil : 47
Dün Çoğul : 148
Toplam Tekil : 31007
Toplam Çoğul : 65866