MESOHEAL BODY 50ML HYALURANİC ACİD DOLGU MADDESi

MESOHEAL BODY 50ML HYALURANİC ACİD DOLGU MADDESi
Ürünlerimiz
MESOHEAL BODY 50ML HYALURANİC ACİD DOLGU MADDESi

Mesoheal Body HA Dolgu Maddesi

ÜRÜN TANIMI VE ENDiKASYONLARI
MESOHEAL VÜCUT HA DOLDURUCU hacim restorasyonunda ve vücut yüzeylerinin sekillendirilmesinde, ornegin gogüslerin, baldirlarin ve kalcalarin sekillendirilmesinde ve ayrica bazen liposuction nedeniyle olusan cilt yüzeyindeki tutarsizliklarin giderilmesinde kullanilir.


MESOHEAL BODY HA FILLER, acik cerrahi gerekmeden aninda ve uzun süreli sonuclar saglar ve bu nedenle skarlasma gibi bazi sonuclardan kacinir.                        

MESOHEAL BODY HA FILLER jeli, saflastirilmis ve stabilize edilmis biyoteknolojik olarak türetilmis hiyalüronik asitten olusan kristal berrakliginda bir jeldir. Hyaluronik asit, hayvansal kokenli degildir, bu nedenle hayvanlar tarafindan bulasan herhangi bir hastalik riskini ortadan kaldirir.

Hyaluronik asit, stabil bir üc boyutlu ag olusturmak üzere stabilize edilir, yani minimal sekilde modifiye edilir (~% 1).

MESOHEAL BODY HA FILLER'IN ETKiLERi MESOHEAL BODY HA FiLLER
ile tek bir islem 24 aya kadar sürebilir. Vücut, biyo-uyumlu MESOHEAL BODY HA FILLER jelini yavasca metabolize eder. Daha uzun süren sonuclar isteniyorsa, estetik sonuclari korumak icin yeniden tedaviler yapilabilir.

MESOHEAL VÜCUT HA DOLGU GÜVENLiGi
MESOHEAL VÜCUT HA DOLGUSU, vücut tarafindan dogal olarak parcalanan (biyolojik olarak parcalanabilen) biyolojik olarak uyumlu hyaluronik asit icerir. Berrak jel, hayvan türevi olmadan saf ve sabittir.

YAN ETKiLER
sislik ve kücük agri, enjeksiyon bolgesinde karsilasilan en yaygin yan etkilerdir. Bir memede nadir gorülen perioperatif enfeksiyon, hassas agri ve kizariklik gibi semptomlarla birlikte baska bir yan etkidir. Antibiyotikler genellikle bundan kacinmak icin recete edilir ve hastanin herhangi bir cilt enfeksiyonu olup olmadigini gormek icin tedaviden once bir on degerlendirme yapilmalidir.

?mplant cevresinde kapsül kontraktürü de olusabilir. Bu durumda memelerin daha yumusak gogüslerle sonuclanmasi icin Hekim tarafindan elle sikistirilmasi gerekir. Diger secenekler kapsülü patlatmak veya jel alternatifleri kullanmaktir.

Yan etkileri ile ilgili ayrintili bilgi icin, lütfen Kullanim Talimatlarini inceleyin.

TEDAVi
30 - 45 dakika süren tedavi, alanda kücük bir 2-3 mm'lik delinmeyi (ornegin, normalde her bir meme veya kalca altindaki kirisikta) ve derin bir ince kanül veya büyük olcü spinal ignesi kullanarak maddenin enjeksiyonunu icerir Lokal anestezi altinda, kasin üzerindeki deri alti deri tabakasina girer. Muhtemel enfeksiyon riskini azaltmak icin tedavi oncesi ve sonrasi bir antibiyotik kürü verilebilir.

Memenin yeniden sekillendirilmesi durumunda, ürün bir implant gibi, gogüs dokusunun altina yerlestirilir, boylece gelecekteki emzirme durumunda memenin isleyisini tehdit etmez.

KOMPOZiSYON
Her ml'de sunlar bulunur:
Hyaluronik asit, stabilize edilmis ……… 20 mg / ml

AMBALAJ
1 sise / 50ml


Teslimat detaylari:
Dünya capinda ekspres servis teslimati

Akseki, Aksu, Alanya, Demre,Döşemealtı,Elmalı,Finike,Gazipaşa,Gündoğmuş,İbradı,Kaş,Kemer,Kepez,Konyaaltı,KorkuteliKumluca,Manavgat, Muratpaşa, Serik,Lara  Medikal Estetik Ürünler ,Antalya çene dolgusu fiyatları,dysport500,Göz altı ışık dolgusu Antalya fiyat,Dysport Fiyatları,İdea dolgu fiyat,Saten dolgu fiyat,jalupro,Antalya botoks Kadınlar Kulübü,Antalya'da en iyi Botoks yapan doktor,antalya'da en iyi dysport botoks yapan doktor,Antalya Botoks kampanya,Antalyadysport,Dolgu botoks kampanyaları 2021,Antalya botoks yaptıranlar,Baby botox dysport,göğüsdolgusu,popodolgusu,memedolgusu,vucutdolgusu,Antalya,gençlikaşısı,isviçre,italya,rusya,doktorteknik,hastahane,Akseki, Aksu, Alanya, Demre,Döşemealtı,Elmalı,Finike,Gazipaşa,Gündoğmuş,İbradı,Kaş,Kemer,Kepez,Konyaaltı,KorkuteliKumluca,Manavgat, Muratpaşa, Serik,Lara

 

Copyright © 2022    Antalya Lara Side Manavgat Alanya Juvederm Teosyal Profhilo Jalupro Dolgu Botox Medikal Estetik Ürünler Akseki, Aksu, Alanya, Demre,Döşemealtı,Elmalı,Finike,Gazipaşa,Gündoğmuş,İbradı,Kaş,Kemer,Kepez,Konyaaltı,KorkuteliKumluca
Online : 1
Bugün Tekil : 27
Bugün Çoğul : 62
Dün Tekil : 119
Dün Çoğul : 238
Toplam Tekil : 17923
Toplam Çoğul : 36330