DERMAHEAL HSR MEZOTERAPi ÜRÜNÜ

DERMAHEAL HSR MEZOTERAPi ÜRÜNÜ
Ürünlerimiz
DERMAHEAL HSR MEZOTERAPi ÜRÜNÜ

Çok cesitli biyomimetik peptitler, dengesiz hyaluronik asit ve ek bilesenlerin zengin bilesimi sayesinde, kisa sürede belirgin bir klinik etki elde edilmistir:

Yüksek cilt yenilenmesi ve yaslanma islemlerinde yavaslama su nedenlerle saglanir: hücre cogalmasi ve gocünün uyarilmasi, yeni kan damarlarinin cimlenmesi, mikro dolasimin artmasi ve apoptozisin düzenlenmesi.

Kirisikliklarin etkili bir sekilde pürüzsüzlestirilmesi, yüzün ovalinin kaldirilmasi, cildin yogunlugunun ve elastikiyetinin arttirilmasi nedeniyle: kollajen, elastin ve hyaluronik asit sentezinin uyarilmasi.

Cilt hücrelerinin cogalmasi icin ideal bir ortam yaratan, kan damari duvarinin esnekligini artiran onemli nemlendirme,% 1 hyaluronik asitle (1,5 milyon Da.) Belirgin bir antienflamatuar etki saglar.

DERMAHEAL HSR 58 aktif madde icerir:


1) Stabilize edilmemis hyaluronik asit % 1 (1,5 milyon Da moleküler agirliga sahip), endojen HA'ya mümkün oldugu kadar yakindir. Bu onemli nemlendirme saglar ve cilt hücrelerinin cogalmasi icin ideal bir ortam olusturur. Biyomimetik peptidlerin etkisini arttirir, ilacin bir bütün olarak aktivitesini onemli olcüde arttirir ve ayrica etkisini uzatir.

2) Biyomimetik düzenleyici peptitler:

Decapeptide-4 (CG-IDP2), kollajen, elastin ve diger hücre disi matris bilesenlerinin sentezini arttirir. Apoptoz düzenlenmesi katilir.

Cooper tripeptid-1 (CG-bakir peptidi), anjiyojenezi uyarir (yeni kan damarlarinin cimlenmesini tesvik eder), doku yenilenmesini ve yenilenmesini arttirir, cilt elastikiyetini arttirir;

Asetil dekapeptid-3 (Rejuline), keratinositlerin ve fibroblastlarin cogalmasini uyarir. Elastin ve kollajen sentezi nedeniyle cilt elastikiyetini arttirir. Hyaluronik asit sentezini arttirir.

Oligopeptid-24 (CG-EDP3), keratinositlerin ve fibroblastlarin cogalmasini uyarir. Hyaluronik asit ve elastin sentezini arttirir. Keratinosit apoptozisini düzenler;

Tripeptid-6 (CG-CTP), hyaluronik asit sentezini arttirir, kollajen ve elastin sentezi nedeniyle elastikiyeti arttirir ve ayrica yeni hücrelerin sentezine katilir.

3) Mineraller ve koenzimler (kalsiyum klorür, magnezyum sülfat, sodyum klorür, potasyum klorür, sodyum fosfat, kokarboksilaz, koenzim A, flavin adenin dinükleotit, nikotinamid adenin dinükleotit), cildi cevresel etkilerden korur ve homeostasisin vücuttaki aktivitesini tekrar normallestirir.

4) Vitaminler (B10 B7 B5 B12 B9 B K B3 B6 A B12 B1 E) uyarici, antioksidan ve düzenleyici etkiye sahiptir.

5) Amino asitler (alanin, aminobütirik asit, arginin, asparajin, aspartik asit, sistin, glutamik asit, glutamin, glisin, histidin, hidroksiprolin, izolosin, losin, lisin, metionin, ornitin, fenilalanin, prorolin, taeonin tirozin, valin) protein sentezi icin ana "yapi malzemesi" dir.

6) Nükleik asitler (adenozin fosfat, sitozin, guanozin, timin) hücre bolünmesinde yeni DNA olusumunda rol oynar.

Akseki, Aksu, Alanya, Demre,Döşemealtı,Elmalı,Finike,Gazipaşa,Gündoğmuş,İbradı,Kaş,Kemer,Kepez,Konyaaltı,KorkuteliKumluca,Manavgat, Muratpaşa, Serik,Lara  Medikal Estetik Ürünler ,Antalya çene dolgusu fiyatları,dysport500,Göz altı ışık dolgusu Antalya fiyat,Dysport Fiyatları,dermaheal hsr fiyat,Saten dolgu fiyat,jalupro,Antalya botoks Kadınlar Kulübü,Antalya'da en iyi Botoks yapan doktor,antalya'da en iyi dysport botoks yapan doktor,mezoterapi,Antalyadysport,Dolgu botoks kampanyaları 2021,Antalya botoks yaptıranlar,Baby botox dysport Antalya,gençlikaşısı,isviçre,italya,rusya,doktorteknik,hastahane,Akseki, Aksu, Alanya, Demre,Döşemealtı,Elmalı,Finike,Gazipaşa,Gündoğmuş,İbradı,Kaş,Kemer,Kepez,Konyaaltı,KorkuteliKumluca,Manavgat, Muratpaşa, Serik,Lara

Copyright © 2022    Antalya Lara Side Manavgat Alanya Juvederm Teosyal Profhilo Jalupro Dolgu Botox Medikal Estetik Ürünler Akseki, Aksu, Alanya, Demre,Döşemealtı,Elmalı,Finike,Gazipaşa,Gündoğmuş,İbradı,Kaş,Kemer,Kepez,Konyaaltı,KorkuteliKumluca
Online : 2
Bugün Tekil : 78
Bugün Çoğul : 214
Dün Tekil : 47
Dün Çoğul : 148
Toplam Tekil : 31006
Toplam Çoğul : 65835