MESOHEAL+ GENÇLiK ASiSi BiO REViTALiSAZYON

MESOHEAL+ GENÇLiK ASiSi BiO REViTALiSAZYON
Ürünlerimiz
MESOHEAL+  GENÇLiK ASiSi BiO REViTALiSAZYON

MESOHEAL +

MESOHEAL +, Koru Pharmaceuticals Co., Ltd. tarafindan gelistirilen, biyorevitalizasyon için yeni nesil yenilikçi bir üründür.

MESOHEAL +, hyaluronik aside dayanan ve cilt biyolojik aritma için gelistirilen modern ve yüksek verimli bir üründür. Enjeksiyonlar MESOHEAL + cildin kalitesini iyilestirir ve cildin gençlesmesinin hizli ve görünür bir etkisinin elde edilmesine yardimci olur.,ideal biyokimyasal parametreleri sayesinde, ürün, güvenli fizyolojik sürecte en çok istenen yenileme ve yeniden yapilandirma etkilerini saglar.


ÜRÜN BiLESiMi: 2,5 ml yüksek oranda rafine edilmis hyaluronik asit. Siringalar. Her bir siringa 25 mg içerir. 1500 kDa moleküler olan stabilize olmayan hyalüronik asit.


AKTiF BiLESENLER: Sodyum Hyalüronat - 25 mg.

MESOHEAL +

  • https://www.antalyadolgubotoks.com/ #antalya #alanya #side#manavgat#ibradı#lipolax #yağeritici #vucutşekillendirme #doktor #klinik #estetisyen #antalyahastahane  #gençlikaşısı #biorevitalise #aquashineantalya #innea #aqua #mesoheal+ #aşı #şırınga
Copyright © 2022    Antalya Lara Side Manavgat Alanya Juvederm Teosyal Profhilo Jalupro Dolgu Botox Medikal Estetik Ürünler Akseki, Aksu, Alanya, Demre,Döşemealtı,Elmalı,Finike,Gazipaşa,Gündoğmuş,İbradı,Kaş,Kemer,Kepez,Konyaaltı,KorkuteliKumluca
Online : 1
Bugün Tekil : 79
Bugün Çoğul : 254
Dün Tekil : 47
Dün Çoğul : 148
Toplam Tekil : 31007
Toplam Çoğul : 65875