JUVEDERM ULTRA4

JUVEDERM ULTRA4
Ürünlerimiz
JUVEDERM ULTRA4

JUVÉDERM® ULTRA 4, daha büyük bir hacim etkisi olan ve elmacık kemiği dolgusunun yanı sıra enjeksiyon yöntemi ile ciltteki derin çöküntülerin doldurulmasında kullanılan enjekte edilebilir hiyalüronik asit bazlı lidokainli bir dermal dolgudur.

JUVEDERM ULTRA4 FRANSADA ÜRETİLMİŞTİR

Juvederm Ultra 4 - doğal gençleştirme için en son gelişme
Juvederm ultra 4, konsantre hayvansal olmayan hyaluronik asit ve anestezik bir bileşeni birleştiren benzersiz bir yeni nesil ilaçtır. Ürün yüzün yumuşak dokularını doldurur, cildi yoğun bir şekilde nemlendirir, neredeyse hiç yan etkisi yoktur ve yaşlanma belirtileriyle etkin bir şekilde savaşır.

https://www.antalyadolgubotoks.com/

Ürüne Genel Bakış
Dolgu maddesi küçük hacimli şırıngalarda mevcuttur. İlaç, epidermisin derin ve orta katmanlarına enjekte edilir. Yoğunluk, güzellik uzmanı tarafından düzenlenir ve sunulan çizgiden iki tür jeli birleştirebilir.


Yapısı
Preparat, düşük moleküler ağırlıklı hyaluronik asit ve lidokain (anestezik olarak) içerir, bu nedenle prosedür ek anestezik enjeksiyonları gerektirmez.

Fosfat tamponu, hyaluronik asit moleküllerini hızlı bozulmaya karşı korur.

Jelin yüksek yoğunluğu ve homojen dokusu, cildin katmanlarında eşit dağılmasına katkıda bulunur, burundan gelen derin ve düzeltilmesi zor kırışıklıkları bile düzleştirir.

Bir şırınganın hacmi 1 ml'dir.

Üretici firma
Juvederm serisi dolgular, ABD'de Botoks üretimi ile de bilinen Allergan tarafından üretilmektedir.

 
Bu şirketin laboratuvarlarında, ilaçların hipoalerjenik olduğu ve doğal olarak atıldığı özel bir biyosentez türü kullanılmaktadır.

İçerik
Ürüne Genel Bakış
Yapısı
Üretici firma
Kullanım endikasyonları
Uygulamanın etkinliği
Faydaları
İlaçların maliyeti
Mevcut kontrendikasyonlar
Önlemler
Prosedürün açıklaması
Hazırlık
Giriş tekniği
Hareket süresi
Fotoğraflardan önce ve sonra
İyileşme dönemi
Kliniklerde prosedürün maliyeti
Juvederm 3'ten farklılıklar
Kozmetologların görüşü
Hasta Görüşleri
Yararlı videolar

Copyright © 2022    Antalya Lara Side Manavgat Alanya Juvederm Teosyal Profhilo Jalupro Dolgu Botox Medikal Estetik Ürünler Akseki, Aksu, Alanya, Demre,Döşemealtı,Elmalı,Finike,Gazipaşa,Gündoğmuş,İbradı,Kaş,Kemer,Kepez,Konyaaltı,KorkuteliKumluca
Online : 2
Bugün Tekil : 79
Bugün Çoğul : 244
Dün Tekil : 47
Dün Çoğul : 148
Toplam Tekil : 31007
Toplam Çoğul : 65865