Gençlik Aşısı Nedir?

Gençlik Aşısı Nedir?

GENÇLİK AŞISI NEDİR?

Gençlik aşıları, kuru, yorgun ve güneşten zarar görmüş cildi gençleştirmek, nemlendirmek, iki yıla kadar sonuçlarla anında etki etmek için cildin biyolojik olarak canlandırılmasını sağlamaktadır.
Cildin derin yüzeyine küçük miktarda Hyaluronik asit sızan enjeksiyon tekniklerini kullanarak, hücresel metabolizmayı iyileştirir ve cildin nemini büyük ölçüde iyileştirir. Bu tedavi, yüz ve boyun çevresindeki ciltte yaşlanma hızını önemli ölçüde azaltır. En çok sergilediğimiz ciltdir. Günlük olarak losyonları, makyajı ve kirliliği sıkan cilt sürekli beslenmeye ihtiyaç duyar. Yüz, boyun ve eller de güneşten gelen zararlı UV ışınlarına daha fazla maruz kalmaktadır, bu nedenle bu tedavi Sümer'in sonraki aşamasında güneşli, sıcak günlerin yan etkilerini gerçekten yenilemek için inanılmazdır.

Gençlik aşısı prosedürlerinde Cildin kalitesi önemli ölçüde iyileştirilir ve tedaviden hemen sonra parlak bir ışıltı ile yumuşak ve dokunuşlu bir cilt olur.Vücudumuzda doğal olarak bulunan hyaluronik asit hacmi, gençlik yıllarında önemli ölçüde yüksektir, yaş ilerledikçe ciltteki hyaluranic acid miktarı azalır.ve hasar görmüş bir cilt olur. Deriye HA enjekte edilmesiyle, aslında gençliği görünüşümüze yeniliyoruz ve sonuçlar, tüm müşterilerimizin Gençlik Aşısından hemen sonra görünümlerinden son derece memnun olduklarını kanıtlıyor. Cildin tonu, sıkılığı, elastikiyeti ve nemi anında artar ve kırışıklıklar daha az fark edilir  ve görünür.

Bilim adamları, hyaluronik asit enjekte etmenin kolajen üretimini uyardığını ve cildi nemlendirmeyi artırdığını kanıtladılar. Bu tekniğin şaşırtıcı yararı, müşterinin kendi hyaluronik asit üretiminin uyarılması, derma liflerinin oluşması ve böylece cildin dokularının kaldırma etkisi yaratmasıdır.

Gençlik aşılarında daha iyi saç sağlığı için önde gelen stimülasyonda kullanılır. Saç zayıflığı da yaşlanan bir konudur ve foliküllerimiz ve köklerimiz zayıfladığında saç incelir ve daha az gövdeli olur. Bu çoğunluk için büyük bir endişe kaynağıdır. Bölgeye intra-dermal enjeksiyonlar sokarak, bunun saç kökleri ve yağ bezleri üzerinde doğrudan bir etkisi vardır, bu da kafa derisi ve saçın durumunu iyileştirir. Yaş etkileri ile değişen saç dökülmesi ve saç için inanılmaz bir kaynaktır.

Başlıca ve iyi sonuç alan Gençlik Aşıları şunlardır:

MESOHEAL+ AQUASHİNE,REJURAN,HYARON,JALUPRO,

Kleopatra Aşısı fiyatı,Matriks Aşısı,H100 plus aşısı,Nem aşısı Fiyatları,H100 aşısı ,Fırsat,Linerase Kollajen aşısı,Jalupro mu H100 mu,H100 before after


Copyright © 2022    Antalya Lara Side Manavgat Alanya Juvederm Teosyal Profhilo Jalupro Dolgu Botox Medikal Estetik Ürünler Akseki, Aksu, Alanya, Demre,Döşemealtı,Elmalı,Finike,Gazipaşa,Gündoğmuş,İbradı,Kaş,Kemer,Kepez,Konyaaltı,KorkuteliKumluca
Online : 1
Bugün Tekil : 79
Bugün Çoğul : 250
Dün Tekil : 47
Dün Çoğul : 148
Toplam Tekil : 31007
Toplam Çoğul : 65871