Kurumsal

Kurumsal
Kurumsal

Antalya'Da,Alanya'da Manavgat'ta Side'de Ultherayı ilk uygulamaya başlayanlardan biri olan medikal estetik firmamız, bu alanda deneyimi ve teknolojisi ile sektöre öncülük etmiştir.

 

Antalya'Da,Alanya'da Manavgat'ta Lara'da Side'de Kimyasal Peeling uygulamalarında da ilklerden birisidir. İlk olmayı ilke edinen firmamız, Karboksiterapi ve Mezoterapi uygulamalarında da bu geleneği bozmamıştır.Antalya'Da,Alanya'da Manvgat'ta Side'de Medikal Estetik Hyaluranic Acid,Dolgu,Botoks,Gençlik aşısı,Mezoterapi ürünleri  toptan ve perakende satış ve desteği vermektedir. aynı zamanda uygulama yapacak hekimlerimize eğitim desteği de vermektedir.

 

Antalya'Da,Alanya'da Manavgat'ta Side'de Tüm Dolgu ve Botoks ürünlerinin  satış ve desteği sağlanmaktadır.

 

Medikal Estetik Ürün portföyümüze hergün yeni ürünler katarak hizmetlerimizi daha geniş bir alana yaymaya çalışıyoruz.. Bizi takip etmeye devam edin.

 

Antalya'Da,Alanya'da Manvgat'ta Side'de Uzman Doktorumuz eşliğinde gelişen teknolojiyi takip ederek sizlere en iyiyi sunmaya, sağlığınız ve güzelliğiniz için çalışmaya devam ediyoruz.


Antalya Burun Estetiği,Antalya en iyi Estetik cerrah,Antalya estetik fiyatları,Antalya burun estetiği ekşi,Medical Park Antalya Plastik Cerrahi doktorları,Plastik Cerrahi Antalya Eğitim Araştırma,Akdeniz Üniversitesi Plastik Cerrahi yaptığı ameliyatlar,Tıp Fakültesi Antalya Plastik cerrahları Prof Dr isimleri


Copyright © 2021    Antalya Lara Side Manavgat Alanya Juvederm Dolgu Botox Medikal Estetik Ürünler
Online : 1
Bugün Tekil : 24
Bugün Çoğul : 45
Dün Tekil : 65
Dün Çoğul : 106
Toplam Tekil : 5933
Toplam Çoğul : 12900